Realizácia 3D Návrhu

3D návrh je spojením našich vedomostí a dlhoročných skúseností v praxi.

Vizualizácia kuchyne – Ak si necháte kuchyňu zrealizovať u nás, 3D návrh máte zdarma

Nakoľko veľa našich zákazníkov nemá možnosť a čas počas pracovného týždňa na návštevu našej kancelárie, máme pre Vás ponuku v podobe mobilného bytového dizajnéra. Termín a čas návštevy u Vás si môžete dohodnúť v pracovných dňoch na telefonnych číslach 0911 / 518 888.

Návšteva a spracovanie 3D návrhu na projekt je bezplatná! Vypracovanie 3D projektu je spoplatňované v sume 30,- €. V prípade realizácie zákazky Vám bude záloha za 3D vizualizáciu kuchyne vrátená. V prípade, ak sa zákazka nebude realizovať, záloha za spracovanie návrhu Vám bude vyúčtovaná ako platená služba.

Čo treba mať pripravené

V prípade, ak si však nájdete cestu k nám, do predajne na Peknej Ceste 15 v Bratislave, treba si vopred pripravit pôdorys priestoru s okótovaním. Na základe informácií sa spracuje prvotný návrh, z ktorého neskôr budeme tvoriť 3D projekt a po jeho odsúhlasení aj cenovú ponuka. Okótovanie priestoru netreba presne, priestor pri záväznej objednávke chodíme zameriavať.

Cena záväznej objednávky zahrňa cenu za tovar, cenu za dopravu a cenu montáže, ak je však doprava a montáž súčasťou objednávky.
V prípade, ak sa  zákazník rozhodne uhradiť zákazku predom, v plnej výške100% z ceny tovaru bez ceny montáže a dopravy má nárok na zľavu 5% z hodnoty zákazky.

Sme presvedčení, že sa zaradíte medzi našich spokojných zákazníkov.

Tel. Kontakt:

Adresa Predajne:

Pekná cesta 15,
Bratislava – Rača

E-mailový Kontakt: